887 332 665
napisz sms o treści WNIOSEK n nr 7393

Współpraca

Pożyczki i kredyty najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

Współpraca

Kliknij i zacznij zarabiać

Razem z wprowadzeniem nowej ustawy w marcu 2016 roku wiele lombardów zostało pozamykanych. Jeżeli jesteś w podobnej sytuacji i za wszelką cenę chcesz, aby Twój lombard przetrwał, mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość. Zachęcamy do współpracy z Polskim Lombardem, dzięki któremu będziesz mógł prowadzić swój lombard pod naszym patronatem. Jak to możliwe? Otóż kapitał Polskiego Lombardu jest większy niż 200 000 zł i jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, co spełnia rygorystyczne nowe wymogi.

Współpraca

Ty nie musisz ich spełniać i nadal cieszyć się swoim lombardem. Mało tego nie będziesz zmuszony do używania naszego logotypu, jeśli jednak byłbyś gotów zrezygnować ze swojego loga, bylibyśmy bardzo dumni. Decyzję jednak pozostawiamy Tobie. Nasza współpraca opierałaby się na umowie, według której Polski Lombard jest pożyczkodawcą a ty, jako nasz partner magazynujesz towar. Pewnie chcesz wiedzieć, jaki zysk z tego otrzymasz? Otóż nie tylko będziesz zarabiać na przechowywaniu przedmiotów, ale również na odsetkach, które zyskujemy przez udzielane pożyczki. Polski Lombard otrzymuje od Ciebie niewielką prowizję, która jest ustalana razem z Tobą podczas podpisywania umowy. Współpraca z państwem będzie dla nas zaszczytem, dlatego wszystko będzie jasne i przejrzyste, a Twoje zadowolenie to dla nas podstawa.

 

Jeżeli chciałbyś być naszym partnerem, ale nie masz lombardu, proponujemy pracę agenta kredytowego. Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy. Wymagamy jedynie, abyś był osobą, która tak jak my pragnie pomagać innym, jest chętny do zdobywania wiedzy. Miło będzie również, jeżeli jesteś osobą, która umie zachęcić do skorzystania z ofert. Nic nie tracisz, a możesz zyskać bardzo ciekawą pracę.

 

Z wielką chęcią rozpoczniemy współpracę z firmami pożyczkowymi. Nie tylko możemy razem zdobyć wielu potencjalnych klientów, ale również możesz zamówić na naszej stronie reklamę, bądź artykuł, który zapewne zachęci do odwiedzenia strony Twojej firmy. Polecamy się!

 

Może posiadasz dodatkową gotówkę? Zainwestuj ją tak, abyś w końcu był zadowolony z zysku. Odwiedź zakładkę „Pożyczki Społecznościowe”, tam zapoznasz się dokładniej ze szczegółami jak zostać inwestorem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *