887 332 665
napisz sms o treści WNIOSEK n nr 7393

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

Pożyczki i kredyty najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

Specjalnie na Mistrzostwach Polski Młodych w oszczędnościach w formatu wolnym spisali się podopieczni Adama Bieńkowskiego. Zawody odbyły się w szybkim Stargardzie a udział w nim przyjęło 244 najlepszych młodych zapaśników z całego świecie.

 

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

 

W boju o tytuły mistrzowskie nie zabrakło kołobrzeżan i dobrze 5 zawodników UKS Zapasy Kołobrzeg. Dużo spośród nich spisał się Aleksander Polguj, jaki w grup do 75 kilogramów zdobył złoty medal. Kołobrzeżanin w końcu pokonał Michała Dubowskiego z Rokity Brzeg Dolny. Niezwykle emocjonujący istniał jeszcze wynik w wartości do 100 kilogramów, w którym kolejny reprezentant UKS Patryk Mirecki przegrał 4:5 z Ksawerym Kamińskim z Sharka Łódź. Start w turnieju wzięli także Mateusz Rajkowski, jaki z czterech walk wygrał dwie oraz Jan Dowżycki i Marcel Osos.

– Stanowię dużo wielki z obecnych panów ponieważ odwalili kawał dobrej pracy nie ale na stresach lecz jednocześnie na treningach gdzie niszczyłoby się litry potu . Mam możliwość że następne lata współpracy przyniosą jeszcze wyższe wyniki nie ale na arenach kraju ale również dodatkowo na matach Europy czy same Świata. Trzymajcie Kciuki – skomentował już po zawodach trener UKS Kołobrzeg, Adam Bieńkowski.

Kolejny start kołobrzeskich zapaśników teraz w najpodobniejszy weekend w Konkursie Międzynarodowym o Puchar Bałtyku w Białogardzie

Zobacz również Reklama Kołobrzeg

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *