887 332 665
napisz sms o treści WNIOSEK n nr 7393

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Pożyczki i kredyty najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

W początkowych dniach grudnia już po raz 5 świąteczne ciężarówki Coca-Cola pójdą w ogólnopolską trasę. Ten ostatni konwój św. Mikołaja, złożony z ciekawych amerykańskich ciężarówek, wpasie w ostatnim roku tylko 3 z polskich miast.

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

 

Tegoroczna trasa ciężarówki Coca-Cola zostanie ustalona wyłącznie tylko poprzez jednych internautów. Na wzór ubiegłorocznej edycji Coca-Cola daje szansę wybrania wszystkich pomieszczeń, które odwiedzi świąteczna ciężarówka Coca-Cola! Wśród nich istnieje i Kołobrzeg. Wystarczy, że w dniach do 1 grudnia oddać jak najwyższą suma ważnych głosów w dedykowanym poście na Facebooku marki wpisując #Kolobrzeg [zobacz]

Akcja odbywa się w dwóch etapach. W czasie Etapu I ( do 1 grudnia), uczestnicy akcji wybierają 10 miast, do których powinna przyjechać świąteczna ciężarówka Coca-Cola. Hashtag należy wspomnieć w artykule pod postem konkursowym. Poprawnie wpisany hashtag z firmą miasta nie może zawierać polskich znaków, znaków interpunkcyjnych ani spacji. W sukcesu dwuczłonowych nazw miast, miasto winno stanowić zapisane łącznie. Tutaj znajdziecie pełny regulamin akcji —> Regulamin akcji

Do Momentu II Akcji przechodzi 10 miast, które otrzymały najwięcej głosów uczestników. To zostanie opublikowany odrębny post, pod którym Uczestnicy są okazję na nowo oddawać poglądy na 10 miast jedynych w Stanie I. W 3 miastach, które uzyskają najwięcej głosów w Stanie II Akcji, zostanie zorganizowany przyjazd świątecznej ciężarówki Coca-Cola. Druga część głosowania potrwa do 6 grudnia.

Podczas eventów Coca-Cola zaprasza do wspólnej zabawy partnerów i wszelkie rodziny. Będzie silna m.in. zrobić zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja dzięki technologii VR i fotelowi pneumatycznemu, dającego bardzo realistyczny efekt przeżyć czy przygotować spersonalizowaną, świąteczną puszkę Coca-Cola Zero Cukru. Dodatkowo, animatorzy będą robić gry, konkursy i zabawy z nagrodami.

 

Zobacz również spa Kołobrzeg

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *