887 332 665
napisz sms o treści WNIOSEK n nr 7393

SKĄD MAŁA ILOŚĆ OSÓB POD KWARANTANNĄ? JEST JEDEN POWÓD

Pożyczki i kredyty najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

SKĄD MAŁA ILOŚĆ OSÓB POD KWARANTANNĄ? JEST JEDEN POWÓD

SKĄD MAŁA LICZBA OSÓB POD KWARANTANNĄ? JEST JEDEN POWÓD

Najnowsze możliwości dotyczące ilości osób pod kwarantanną na placu miasta i powiatu zadziwiają. Według informacji przekazywanych przez samorządowców, w centrum są trzy, zaś w powiecie 10 osób ludzi tej czynności. Czemu stanowi ich naprawdę mało, skoro statystyki w świata rosną?

– Nie przedstawiamy w centrum obecnie ani jednej osoby, która od momentu zamknięcia granic oficjalnie wróciła do Kołobrzegu – informuje nas Michał Kujaczyński, rzecznik prasowy magistratu. Przypomnijmy; osoby, które w nocy z soboty na niedzielę, przekroczyły granicę Polski, muszą koniecznie odbyć kwarantannę. Przedstawia się, iż w własnym mieście, do tej chwile, takiego wypadku nie było. – Wszystkie informacje otrzymujemy od służb, m.in. Straży Granicznej – wyjaśnia rzecznik.

Z czego wynika taki stan rzeczy? – Część mieszkańców zdążyła zapewne powrócić do końcu przed zamknięciem granic, część nadal pewnie wygląda na przeszkody – mówi Kujaczyński.
Jednocześnie rzecznik zapewnia, że miasto jest zorganizowane na podjęcie większej sumy osób, które potrzebowały przejść kwarantannę, zaś nie mogły jej pokonać w bloku; na taką formę zorganizowano m.in. zajęcia w drinkom z środków.

Te osoby, które powróciły do Kołobrzegu przed zamknięciem granic, kwarantanny obowiązkowej nie muszą działać, choć taka, jak wyglądamy, jest podawana.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *