887 332 665
napisz sms o treści WNIOSEK n nr 7393

Siłownia Dębno

Pożyczki i kredyty najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

Siłownia Dębno

siłownia

Testosteron- definiuje męskość, odróżnia samców alfa z tych, którzy im się podporządkowują, dodaje nam pewności siebie i energii, poprawia libido. Każdy człowiek powinien zabiegać o to, by poziom tego hormonu utrzymywać obok siebie na ogromnym poziomie. Niezależnie bowiem z dziwnej mody na zniewieściałych facetów przypominających dziewczynki, czy zapewnień, że lecz nie musimy już walczyć o przetrwanie czy bić się o samice jak swoi przodkowie- testosteron dobrze jest nam bardzo potrzebny. Szczególnie jeśli uwzględnimy fakt, iż w latach 1940-1990 zaobserwowano spadek średniej ilości plemników w nasieniu ludzi o ponad połowę!

Siłownia Drawno

Bezpośrednią tego winą jest prosty testosteron, z zmiany przyczyn tego zjawiska naukowcy dopatrują się wielu. Jedni mówią, iż to efekt wzrastającego odsetku mężczyzn z nadwagą (im dobrze tłuszczu, tym zwykle niższy testosteron), inni wierzą, iż to poprzez estrogeny, których powodujemy sobie z zewnątrz. Ja pogodzę się z obecnymi, którzy za pierwszego winowajcę mają… stres. Nic tak gdyż nie zaburza naszej gospodarki hormonalnej, jak długie napięcie. Gdyby jesteś na nie narażony- spokojnie. Tylko się nie stresuj. Da się z tym walczyć. Niniejszy artykuł podpowie Ciż nie tylko, jak się wyluzować, tylko również jako nowymi formami zapewnić sobie wyższy stopień hormonu męskości.

somatodrol

Obniż kortyzol

To dziś ten niechciany hormon sprawia, że się stresujemy. Wpływając na krótką metę- mobilizuje nas do wykonania, motywuje, dodaje siły. Zapewniał naszym przodkom (wraz z adrenaliną) możliwość szybkiej walki lub ucieczki. Niestety dziś w szerokiej w grupie przypadków martwimy się rzeczami, które nie stanowią zagrożenia bycia, więc mechanizm z starych czasów bardziej przeszkadza, niż leczy. Tym szczególnie że długotrwale podniesiony kortyzol powoduje stany zapalne (które to tylko odpowiadają za nowotwory i wady serca- dwie główne przyczyny zgonów w terenach wysoko rozwiniętych), katabolizm (rozpad mięśni), zbieranie się tłuszczu, czy problemy ze snem, przemęczenie i drażliwość. Oraz co najgorsze dla mężczyzn- walczy z naszym testosteronem. Dlatego powinieneś się imać jakichś rodzajów (no, może poza heroiną…), aby się wyluzować. Medytacja to bezwzględny numer jeden na liście rozwiązań na stres. Już 15 minut dziennie po miesiącu da Ci zauważalnie spokojniejszy umysł i przyjemny sen. Po drugie- ćwiczenia rozciągające. Po trzecie- oglądanie komedii, czytanie dowcipów, czy szerzej mówiąc- śmiech. Kolejny element- samodzielnie wykonany masaż stóp czy łydek. No, chyba że jesteś kogoś, kto ten masaż będzie chcieć Ci służyć 😉 Po piąte- związek z nowym człowiekiem. Uściski potężnie redukują stres. Coraz dużo działa pocałunek albo seks. Ponadto- słuchanie relaksującej muzyki, czytanie książek, autohipnoza, basen, taniec, zioła uspokajające takie jak melisa czy waleriana (nie, nie są ale dla starych, znerwicowanych bab)… a ponad jedna, bardzo udana porada- przyjmij pozycję zwycięscy. Unieś ręce w głowę w kroku triumfu, rozszerz nogi. Stoisz, jakbyś coś wygrał, a mózg dostaje sygnał, iż jesteś równy siebie, więc zaczyna tworzyć więcej testosteronu i zmniejsza kortyzol. Jak widzisz- cwanych. Obniżenie poziomu stresu jest wyjątkowo istotne, dlatego zawsze prowadzę nań specjalną uwagę. Uznaj je zbyt podstawę swojej piramidy samodoskonalenia.

Siłownia Drawno

Konkuruj z nadmiarem estrogenów

Tak jak kobiety wytwarzają nieznaczne kwocie testosteronu, choć niektórzy myślą, iż zawierają go jedynie samcy, tak a my wytwarzamy pewne części estrogenu, choć kojarzony jest specjalnie z płcią piękną. I, co jasne, powinniśmy starać się o to, aby nie zdominował naszego testosteronu. Najważniejszym elementem, który znacząco obniży Twój estrogen jest… spalenie tłuszczu. To szczególnie tkanka tłuszczowa produkuje estrogen, jaki z zmiany powoduje stawianie się tłuszczu… i przymierze się zamyka. I następnie się dziwisz, że tyle panów ma wysokie piersi i brzuchy, jakby byli w ciąży… Cóż, gdyby wiedzieli, jak ważne jest pytanie o jakość także jako wysoce lenistwo ogranicza ich męskość, na pewno zabrali się za siebie. Polecam także przerzucić się na picie wody kranowej. Obecna w butelkach zawiera wynikające z plastiku ksenoestrogeny. Spożywaj i mniej nabiału (krowa to samica, więc naturalnie produkuje żeńskie hormony) i mniej piwa (chmiel co prawda jest roślinne odpowiedniki estrogenu, które w ściślejszym stopniu na nas oddziałują, ale wypicie nawet trzech piw to już duża dawka tych niekorzystnych związków)

Siłownia Drawno

Wyśpij się

Testosteron wytwarzamy głównie nocą. Pewnie widzisz to rano, tworząc się z tak zwanym „masztem”. Aby organizm mógł zsyntezować jego dobrą ilość, celuj nie tyle w wydłużenie snu, ile w poprawę jego wartości. Można toż otrzymać na mnóstwo rodzajów. Przede wszystkim- przewietrz pokój przed wyruszeniem do łóżka. Badania prowadzą, że najlepiej śpi nam się w mało chłodnym pomieszczeniu. I pewnie w takim, gdzie jest dobrze tlenu. Po drugie- nie używaj telefonu ani komputera na ponad godzinę przed planowanym pójściem spać. Ekrany urządzeń elektrycznych oszukują nasz umysł, gdyż robią wrażenie, iż jest dzień, więc wytwarzamy mniej melatoniny (znanej jako hormon snu). I warto zobaczyć, czy nie śpimy na targ miękkim łóżku, wyłączyć WiFi (nie zostało dokładnie potwierdzone, że zakłóca cykl snu, ale warto dmuchać na zimne), nie nasuwać się przed snem grami czy filmami też nie jeść posiłków na 3 godziny przed snem. Lecz to mit, że przytyjesz, a gdy organizm skupi się na trawieniu- jakość snu spadnie. I wreszcie- wspomagaj się suplementami, które ułatwiają zasypianie. Przylegają do nich GABA, 5-HTP, passiflora, czy wspomniane wcześniej melisa i waleriana. Stosuj sam z nich poprzez dwa tygodnie, potem przez taki tenże czas inny, a oczywiście w kółko, by organizm się nie przyzwyczaił. Zadbaj więcej o to, aby posiadać wielki stopień witaminy D (na moment jesienno-zimowy wyróżnia się suplement), magnezu (bierz/spożywaj go rano, gdyż to dużo się wchłania), cynku i selenu. I gdyby więc dla Ciebie jeszcze zbyt mało- możesz wypróbować DAA, Tribulus, Maca, albo ziele Damiana. Są pytania, które mówią, iż nie wykazują szczególnie mocnego działania, lecz są także takie, które potwierdzają ich skuteczność. Moja opinia jest taka, że wszystek system jest szczególny a warto badać na sobie, jeżeli zapewne są to zdrowe sposoby. Wtedy gdyż nie tracisz nic, prócz kilkudziesięciu złotych. Jeżeli nie zadziała- trudno. Jeśli zadziała- skorzystasz.

Siłownia Drawno

Nie przegrzewaj jajek

Nieprzypadkowo nasze wnętrza są umieszczone poza jamą ciała, w mosznie. Jest tam kolosalnie mniejsza temperatura, co zapewnia żywotność plemnikom. Wykazano, że przegrzewanie jajek bardzo sprzyja obniżeniu testosteronu i dokładnie pogarsza jakość nasienia. Jeśli szukasz na saunę- nie rób tegoż przeważnie niż dwa razy w tygodniu. Postaraj się dodatkowo nie brać długich, gorących kąpieli. Nie trzymaj laptopa na kolanach, gdy pracujesz. Nie trzymaj obcisłych bokserek ani spodni. A dokładnie śpij nago. Twoje „wory” będą zadowolone.

Siłownia Drawno

Bądź wolny

Narzekam na bada dwojaką aktywność: Fizyczną i fizyczną. Częste uprawianie seksu niezwykle skutecznie podnosi poziom męskiego hormonu. Co do masturbacji założenia są bardzo podzielone- jedni trenerzy zakazują zawodnikom onanizacji przed ważnymi meczami, inni daj ją polecają. Cóż, tu też musisz zwrócić się na siebie i osiągnąć eksperyment- sprawdź, jak podziała na Ciebie dwukrotne zwiększenie częstości samodzielnych wytrysków przez załóżmy, miesiąc. Jeśli poczujesz się lepiej, świadczyć więc będzie, że o. Po drugie- zacznij dźwigać ciężary okołomaksymalne. Oczywiście, jeśli wcześniej nie byłeś na siłowni również nie znasz poprawnej techniki- nie podawaj się od razu na nie wiadomo jak ciężkie sztangi. Wpierw poćwicz sam ruch, potem zacznij dźwigać. Badania prowadzą, że zwłaszcza ćwiczenia dużych grup mięśniowych, takich jak plecy czy nogi, powodują duży wyrzut hormonów anabolicznych. Nie pozostawaj czyli na tyle, bo zapuścisz korzenie. Działaj. I podejmuj. Mam możliwość, iż nie olejesz podanej w ostatnim tekście nauce oraz dokonasz kroki, by stawać się lepszym facetem. Powodzenia!

Siłownia Drawno

 

Zobacz również partner do seksu

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *