887 332 665
napisz sms o treści WNIOSEK n nr 7393

SAMOCHODY BĘDĄ KURSOWAĆ GDY W NIEDZIELĘ. NIESTETY BĘDZIE MOCNA KUPOWAĆ BILETU U KIEROWCY

Pożyczki i kredyty najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

SAMOCHODY BĘDĄ KURSOWAĆ GDY W NIEDZIELĘ. NIESTETY BĘDZIE MOCNA KUPOWAĆ BILETU U KIEROWCY

AUTOBUSY BĘDĄ KURSOWAĆ JAK W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ BILETU U KIEROWCY

AUTOBUSY BĘDĄ JEŹDZIĆ JAK W NIEDZIELĘ. NIESTETY BĘDZIE SILNA DOSTAĆ BILETU U KIEROWCY

W klubie z pandemią wirusa COVID – 19, Komunikacja Publiczna w Kołobrzegu zmienia sposób obsługi mężczyzn i pasażerów.
Z najbliższej soboty do usunięcia, wyłączona będzie sprzedaż biletów u kierowców. I zostanie wyznaczona strefa bezpieczeństwa kierowcy, w której działać będzie cały zakaz przebywania pasażerów a przednie drzwi we każdych autobusach zostaną wykluczone z użytku.

Także od soboty, 14 marca autobusy ruszać się będą ale i wyłączenie według rozkładu drogi w niedziele. Tym jedynym rozkład drogi w dni codzienne przestaje być obowiązkowi do usunięcia. Jak czytamy w profesjonalnym komunikacie Kasa Firmy będzie zarówno nieczynna. KM Kołobrzeg prosi wszystkich interesantów o dokonywanie wpłat drogą elektroniczną. Punkty Obsługi Klienta na ul. Grochowskiej oraz Jagiellońskiej będą dokładne bez zmian.

z zmian biuro obsługi użytkownika w siedzibie Firmy nie będzie przyjmować interesantów. – Na jakieś wątpliwości i zapytania postrzegać będziemy wyłącznie telefonicznie, NR TELEFONU 94 35 173 51. Wszelkie odwołania pisemne można będzie oddać do skrzynki umieszczonej od poniedziałku przed przejściem do Firmy Można je dostarczać na adresy: Strefy Płatnego Parkowania: e.wojtowicz@km.kolobrzeg.pl oraz a.ciszewska@km.kolobrzeg.pl. Kontrola Biletów: j.pleskot@km.kolobrzeg.pl
– informuje KM Kołobrzeg.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *