887 332 665
napisz sms o treści WNIOSEK n nr 7393

Pożyczki społecznościowe

Pożyczki i kredyty najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

Pożyczki Społecznościowe

Dzięki firmie TPW (Towarzystwa Pożyczek Wzajemnych) oferujemy państwu zupełnie nowe rozwiązanie. Tym razem nie tylko korzystają osoby, które poszukują dodatkowej gotówki, ale i ci, którzy chcieliby bezpiecznie i skutecznie zainwestować swoje pieniądze.

Pożyczki Społecznościowe

Chcę pożyczyć

Najpierw musisz zalogować się na stronie www.tpw.pl i wypełnić swoje dane. Bardzo ważną informacją dla Ciebie powinno być to, iż każdy użytkownik poddawany jest weryfikacji, dzięki której Twoje konto staje się wiarygodne dla inwestora. Nie ukrywamy, że jeżeli zdecydujecie się państwo na weryfikację plus, która obejmuje sprawdzenie w BIG, miejsce zamieszkania, deklarowane źródło dochodu, dokumentu tożsamości, a także drugiego numeru telefon to szanse na uzyskanie pożyczki znacznie wzrastają. Każdy z etapów weryfikacji jest prowadzona osobno, więc można również zdecydować się tylko na poszczególne. Aby wyróżnić swoje konto i zachęcić inwestora do przydzielenia pożyczki właśnie państwu, można także oferować premię dla pożyczkodawców, bądź podwyższać koszty pożyczki – zgodnie z zasadami TPW. W pożyczkach społecznościowych to nie bank ani firma udziela kredytów, lecz osoba prywatna, stąd właśnie konieczne jest weryfikowanie i zachęcanie do swojego profilu.

 

Chcę inwestować

W tym przypadku również konieczne jest założenie konta na stronie TPW. Dlaczego warto właśnie na tej stronie zainwestować? Nie tylko mają państwo 100% zabezpieczenia swoich pieniędzy, ale i formalnościami zajmuje się TPW. Dodatkowym plusem jest fakt, iż pożyczkobiorcy są zobowiązani oddać pod zastaw ruchomość w celu dodatkowego zabezpieczenia pieniędzy inwestora. Ty tylko udostępniasz gotówkę, a resztą zajmuje się TPW rozpoczynając od weryfikacji osób ubiegających się o pożyczkę, poprzez zabezpieczenia, a nawet windykacją i sprzedażą ruchomości w przypadku zaprzestania spłaty pożyczki przez dłużnika.

Wysokość zainwestowanych pieniędzy zależy od Ciebie, zazwyczaj pożyczki udzielane są już od kilkuset złotych. Czas na spłatę to jeden miesiąc, za który inwestor zgarnia 4% zysku od kwoty udzielonej pożyczkobiorcy. Możliwe jest przedłużenie spłaty o kolejny miesiąc, za który inwestor otrzymuje kolejne 4% zysku.

W razie, jeżeli pożyczkobiorca przestałby spłacać swoją pożyczkę TPW po 3 miesiącach odkupuje od inwestora umowę i rozlicza się zaległych pieniędzy. Jeśli dłużnik nadal nie będzie spłacać zadłużenia, sprawa trafia na drogę sądową, a w tym informacje otrzymuje komornik Kołobrzeg. Także nie ma opcji, aby pożyczkodawca był tu w jakikolwiek stratny.

 

Więcej szczegółów i odpowiedzi na pytania znajdziesz na stronie zarejestruj się na stronie inwestuj w pożyczki  www.tpw.pl – zapraszamy!

Pożyczki Społecznościowe współpraca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *