887 332 665
napisz sms o treści WNIOSEK n nr 7393

Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

Pożyczki i kredyty najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

Piąta wygrana z rzędu - "Jesteśmy w grze"

Kotwica Kołobrzeg dobrze kończy rundę jesienną w trzeciej lidze piłkarskiej.

Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

 

W współczesnym jesiennym meczu Kotwica wygrała z Bałtykiem Gdynia 1:0, chociaż efekt tego meczu mógł być znakomitszy. Goście przez niemal wszą drugą część wykorzystywali w 10., oraz zarazem rzut karny zmarnował Sebastian Deja.

Gola na wagę trzech punktów zdobył Eryk Krysztopowicz. Istniała obecne piąta wygrana Kotwicy z poziomu i choć tuż po meczu trener Petr Nemec był spełniony ze zdobycia trzech punktów, to zaznaczał, że w zabawie jego świata brakowało skuteczności. – Teraz do przerwy powinno być trzy do niczego, i więc grałoby nam się łatwiej. Organizujemy w tygodniu treningi strzeleckie, a później tej skuteczności brakuje. Dobrze, że jesteśmy te trzy punkty i potem stanowimy w sztuce. Mamy obecnie trzy miesiące, by odpowiednio zorganizować się do wiosny i powalczyć o to, o czym wszyscy tutaj marzą. Wymagamy chociaż w zimę twardo popracować – powiedział nam tuż po meczu trener Nemec.

Kotwica jest czwarta w tabeli z sukcesem 36 punktów. Liderujący KKS Kalisz wygrał swoje spotkanie oraz ma sześć punktów przewagi. Wicelider ze Stężycy gra jutro, natomiast jego przeciwnikiem będzie Mieszko Gniezno,

Czytaj więcej na Kotwica Kołobrzeg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *