887 332 665
napisz sms o treści WNIOSEK n nr 7393

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Pożyczki i kredyty najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Aneta D. zaginęła jesienią 2018 roku. W październiku, w środowiskach pojawił się komunikat Policji o 37-letniej mieszkance Kołobrzegu. O każdych zaginionych umieszczali na znanym portalu. Sprawa nabrała obrotów po zaginięciu Bogusławy R., ale wtedy obecnie powstaje z wyjątek procesowych i oraz na to wskazywaliśmy już parę miesięcy temu.

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

 

Zaginięcia Anety D. nikt nawet żeby nie zauważył, żeby nie wysłane smsy. – Inna taka reklama, iż ma dość tego Kołobrzegu, sprzedałam mieszkanie, wyjechałam, nie szukajcie mnie, jak będę chciała to taż się odezwę – mówi jeden z członków rodziny zamordowanej kobiety. Więc istniała obecna wiadomość. Gdy sprawą Policja zainteresowała się teraz na znaczenie, pod kątem morderstwa, zaprezentowało się, iż ta informacja była bez względu. Nadano ją do kilku przypadkowych osób, także do takich, z którymi zaginioną kobietę nic nie łączyło. Posiadała dwa numery telefonu, żadnego nie odbierała. Dzwoniła do niej mama, dało się dziwne, że nawet spośród nią nie chciała rozmawiać.

Sprawę Anety D. po dwóch tygodniach zgłoszono na Policję. Okazało się, że tak, mieszkanie sprzedała. Tu nie wiadomo dobrze w jakich formach do ostatniej sprzedaży doszło, natomiast obecny właściciel lokalu, kupił je legalnie, wszystko wskazuje na to, że od Mariusza G. Później Policja potwierdzi, że sms został odprawiony z przejścia granicznego w Kołbaskowie. Potem okażę się, iż nie dostarczała ich Aneta D. Natomiast dziwna zaprezentowała się policjantom inna sprawa. Gdy sprawdzali wątek sprzedaży bycia, skoro je odwiedzili, jego różny klient pokazał, że kupił dom z pełnym wyposażeniem, i nawet z myślami osobistymi Anety D. W szafkach była bielizna, szlafrok. Wynikało spośród obecnego, że kobieta wyjechała zagranicę, jednak nawet nie wzięła walizki a nie spakowała się.

Policja zaczęła podejrzewać, że Aneta D. nie żyje. – Zmarli nie potrzebują ubrań – mówłi nam funkcjonariusz znający sprawę. Zaczęto podejrzewać, że związek spośród obecnym chyba być Mariusz G. Tyle, iż nie było toż takie proste. Jego kondycja w Kołobrzegu, nieposzlakowana opinia, znajomości, zatem nie pasowało. Co ciekawe, potem pokaże się, że Aneta D. przez jeden czas wpadałam się z Mariuszem G., lecz jego ani razu członkowie rodziny, z którymi rozmawialiśmy, nie widzieli (Mariusz G. został złapany na dwa dni przed naszym ślubem z inną osobą). Uważały ich zaś inne osoby. Mieszkanie, która zamordowana kobieta była, było wynajmowane. Ona sama mieszkała w drugim lokalu. Sąsiedzi mówią, że dawno jej nie widzieli, dlatego jeszcze jej nieobecność nie wzbudziła w nikim niepokoju.

Gdy policjanci zaczęli łączyć sprawy zaginionych kobiet, gdy wyszła na jaw sprawa samochodu jednej z popularnych mieszkanek Kołobrzegu, było obecnie wiadomo, że członki są może na tropie seryjnego mordercy. Rzeczywistość zaskoczyła ich samych oraz jest wyjątkowo skomplikowana. Dlatego taż potrzeba tak długo trwała. Aneta D. została zabita we wrześniu czy w październiku 2018 roku. Jej ciało, jak wygląda chronologia komunikatów prokuratury, zakopano w Lesie Charzyńskim. Mariuszowi G. grozi kara nie niższa niż 12 lat więzienia, i nawet dożywocie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *