887 332 665
napisz sms o treści WNIOSEK n nr 7393

Last Minute Kalisz Pomorski

Pożyczki i kredyty najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

Last Minute Kalisz Pomorski

Last Minute

LAST MINUTE to jakaś z produkcji częstego i znacznie lubianego w ubiegłym czasie reżysera Patryka Vegi.

Last Minute Połczyn-Zdrój

Film swoją premierę liczył w roku 2013 po czym szybko zdobył uznanie nie tylko fanów produkcji Vegi.

klik i ogladaj film

Kluczowe wartości w filmie zagrali:
– Wojciech Mecwaldowski, dodający się w działalność owdowiałego ojca samotnie wychowującego dwoje dzieci,
– Klaudia Halejcio, która zajęła się w działalność Dominiki – córki Tomasza,
– Olaf Marchwicki przebiegający w istocie Bartusia – syna Tomasza,
– Aldona Jankowska jako matka Tomasza,
– Anna Szarek, która zajęła się w działalność Natalii Wis, będącej dużą miłością Tomasza jeszcze z okresów licealnych,
– Bartłomiej Świderski dodający się w istotę narzeczonego Natalii Wis,
– Jarosław Boberek w LAST MINUTE jest głosem prowadzącego radiową audycję,
– Otar Saralidze dodający się w istotę niejakiego Ahmeda, syna właściciela hotelu.

Za grę w pełnej produkcji winny był Mirosław Kuba Brożek (który w filmie umieścił wiele atrakcyjnych i prostych ówcześnie utworów), natomiast montaż chodził do Tomasza Ostrowskiego.

Tytuł filmu, kiedy ważna się bardzo chętnie domyślić nawiązuje do tanich ofert biur podróży ”last minute”, cieszących się od wielu lat niezmiennie wielką popularnością.

Last Minute Połczyn-Zdrój

Właściwa fabuła filmu zakłada się w chwili wygrania przez Tomka, dość niespodziewanie podróży do Egiptu. A na taką wyprawę nie może się przecież udać sam. Towarzyszyć jest mu jego matka – kobieta niezwykle skuteczna oraz z zasadami – w kryzysie nie bez przyczyny przez masa lat działała jako policjantka. Na wycieczkę z Tomaszem udają się i właśnie jego dzieci – Dominika i Bartuś, sprytny i spragniony przygód kilkulatek. Choć początkowo wydawać żeby się mogło, że nic nie zakłóci ich bajowego wypoczynku w gorącym Egipcie, to zawsze teraz na wyjeździe bohaterowie są duże problemy – na lotnisku zostają zgubione ich bagaże, co bardzo psuję bohaterom nastrój, którzy także nie są świadomi tego, że to tylko początek nieprzyjemnych niespodzianek, które wpadną na prostej wakacyjnej drodze. Wycieczka nie zapowiada się dobrze – nie dość, że Tomek z grupą nie otrzymują odpowiedniego pokoju to także kuchnia nie wydaje im kosztowania. Uzupełnieniem tych wycieczkowych porażek jest spotkanie Tomasza z Natalią Wis, jego prawdziwą licealną miłością. Niestety kobieta nie jest jedna, gdyż na jakimś etapie towarzyszy jej ideał mężczyzny, który gdy się prezentuje jest jej lubym.

Last Minute Połczyn-Zdrój

No tych porażek Tomasz nie chce zostać bez echa, dlatego te powtarza się usilnie skontaktować z organizatorem wycieczki, który gdy się bardzo szybko okazuje ogłosił swoje bankructwo. Utrudniony istnieje wyjątkowo kontakt z konsulatem, więc Tomasz zaś jego rodzina muszą sobie w tym sezonie jakoś radzić, przez co niestety zasobność ich portfeli maleje w niewyobrażalnym tempie. Na wesele po chwilowym kryzysie rodzina myśli sobie jakoś poradzić – w rezultacie muszą powrócić prędzej czy później do świecie, natomiast w określonym okresie ze względu na finansowe braki stanowi ostatnie niemożliwe. Dlatego atrakcyjna i umożliwiająca się rodzina postanawia zyskać na powrotne bilety do końcu.

Zdjęcia do pracy Patryk Vega zaś jego ekipa montowali w tureckim hotelu Utopia World (hotel znajduje się w Kargicak, miejscowości położonej nieopodal popularnej wśród turystów miejscowości Alanyi). W scenach bez aktorów, jakich w filmie LAST MINUTE istnieje kilka zobaczyć można plażę hotelu Iberotel Club Fanara & Residence w Szarm el-Szejk.

Last Minute Połczyn-Zdrój

Film Vegi LAST MINUTE zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji, choć zapewne nie zabrakło głosów nieco krytykujących całą produkcję. Często spotkać się ważna było z górami, iż film został zmontowany nieco niedbale i szybko, z pominięciem pewnych elementów. Tak jakby wszystek firm robiony był źle, razem z urzędem LAST MINUTE.

Co dobre, mimo czasem nieco rozbieżnych opinii, w roku 2012 zwiastun filmu LAST MINUTE był najchętniej oglądanym zwiastunem w budowy – część jego odsłon znacznie przekroczyła milion, a wiele kobiet zwlekało z niecierpliwością na czas, w jakim będą mogli zaznajomić się z całością filmu.

Last Minute Połczyn-Zdrój

Źródło artykułu Last Minute

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *