887 332 665
napisz sms o treści WNIOSEK n nr 7393

KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

Pożyczki i kredyty najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

Crossfitterzy z miasta nad Parsętą nie zwalniają tempa. W ubiegły weekend przedstawiciele Rams Trening House wzięli start w zawodach „Battle of the Castle” realizowanych przez związek ze Świecia.

KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

Reprezentacja Rams odkładała się z czterech zawodników, z jakich każdy startował w pozostałej kategorii. Martyna Świtlińska sprawdziła swoje grupy w kat. kobiety początkujący, Andrzej Szpitun w kat. mężczyźni 35+, Mikołaj Dorosz w kat. mężczyźni 40+ oraz Damian Świtliński w kat. mężczyźni Open.

Zawody podawały się z czterech różnych konkurencji oraz finału dla najlepszych sześciu zawodników z poszczególnych kategorii. Pierwszą konkurencją, z jaką przyszło się zmierzyć to proces (około 3km) wokół zabytkowego zamku krzyżackiego w Świeciu. Już na startu zawodów kołobrzeżanie pokazali lwi pazur a wszelki spośród nich uplasował się w top 5 swojej kategorii. Pozostałe konkurencje to dowód siły, wytrzymałości oraz gimnastyki i form, czyli typowy CrossFit.

Do końca przeszli wszyscy kołobrzeżanie, gdzie każdy spośród nich doskonale się zaprezentował. Szczególne brawa należą się dla Martyny Świtlińskiej, gdzie w finale jednym punktem wywalczyła miejsce na podium oraz były wówczas dla niej podstawowe tego typu zawody. Mikołaj Dorosz również dzięki dobremu finałowi dał sobie osiągnięcie w własnej kategorii. Bezkonkurencyjny w obecnych zawodach zaprezentował się Damian Świtliński , który osiągnięcie w „Battle of the Castle” dał sobie także przed finałem. Nic do podium zabrakło jedynie Andrzejowi Szpitunowi. Kołobrzeżanin przedstawił w silnie obsadzonej grupy wiekowej.

Wyniki:
1 miejsce (kat. Open) – Damian Świtliński
1 miejsce – (kat. +40) – Mikołaj Dorosz
3 miejsce (kat. początkujący) – Martyna Świtlińska
5 miejsce (kat. +35) – Andrzej Szpitun

 

Zobacz również Tylko Kołobrzeg

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *