887 332 665
napisz sms o treści WNIOSEK n nr 7393

Dodaj Ogłoszenia

Pożyczki i kredyty najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

Dodaj ogłoszenia

Rozejrzyj się wokoło siebie. Zastanawiałeś się kiedyś, ile mógłbyś zarobić na rzeczach, które tylko kurzą się w kącie i kompletnie nie są ci potrzebne? Zdając sobie sprawę, że dziś praktycznie wszystkie portale, na których można wystawić coś na sprzedaż, są płatne, albo trzeba spełniać określone wymogi, my przedstawiamy Wam zupełnie nową.

Portal dodaj ogłoszenia jest stworzony specjalnie dla wszystkich, którzy mają już dosyć dodatkowych opłat za dodawanie przedmiotów na sprzedaż. Łatwy interfejs sprawi, że, nawet jeśli jesteś tu pierwszy raz, to z łatwością będziesz umiał znaleźć wszystko, co Cię interesuje.

 

Sprzedawaj

 

Wystarczy, że odwiedzisz stronę „dodaj ogłoszenia” i po prawej stronie u góry klikniesz „Publikuj Twoją ofertę bezpłatnie”. Nadaj tytuł swojego ogłoszenia, dodaj zdjęcia i opis. Określ również cenę, za jaką chcesz przedmiot sprzedać. Na koniec dodaj swój e-mail i jeżeli będziesz chciał, możesz również podać swoje dane i numer telefonu. Warto również dodać informacje skąd sprzedajesz, ewentualnie w opisie informację czy możliwa jest wysyłka i ile sobie za nią życzysz. Znacznie ułatwi to transakcję, a ty unikniesz niepotrzebnych pytań. Gwarantujemy, że znajdziesz kategorię idealną dla Ciebie.

Możesz dodać rzeczy z działu: motoryzacja, nieruchomości, dom i ogród, elektronika, moda, rolnictwo, zwierzęta, dla dzieci, sport i hobby, muzyka i edukacja, usługi i firmy, ślub i wesele. A może szukasz pracy albo poszukujesz pracownika? Sprawdź, jakie oferty zostały dodane lub sam dodaj ogłoszenie. Jeśli uważasz, że Twoje przedmioty nie są warte żadnej ceny, to spróbuj wystawić je do kategorii „oddam za darmo”. Czasami coś dla nas zupełnie niepotrzebnego może dla kogoś innego okazać się czymś bardzo ciekawym i potrzebnym. Może uda ci się go po prostu zamienić na coś przydatnego?

 

Strona dodaj ogloszena codziennie się rozwija, a dzięki coraz większej ilości użytkowników możemy pochwalić się różnorodnością przedmiotów, jakie zostały już wystawione na sprzedaż. Odwiedź nas i przekonaj się, że zakupy i dodawanie ofert jeszcze nigdy nie było takie przyjemne, proste i przede wszystkim darmowe. Kup teraz