887 332 665
napisz sms o treści WNIOSEK n nr 7393

Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Pożyczki i kredyty najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Ogromny plakat reklamujący Kartę Mieszkańca, który zawisł na domu Urzędu Miasta, ma zostać usunięty w najszybszą sobotę.

Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Tym samym zniknie problem połączony z brakiem krzyża na banerze. Przypominamy; o krzyż na banerze upomniały się środowiska katolickie. Zdaniem tych kobiet, pozbawiona tego symbolu katedra jest „obrazem nieprawdziwym i wypaczonym”. Grafika na reklamie Karty Mieszkańca wzbudzała kontrowersje przede wszystkim ze powodu na swoją wartość.

– Wydobywa się tam realistyczne odwzorowanie bazyliki i tenże krzyż powinien się tam pojawić, oczywiście jak wybiera się w rzeczywistości na katedrze – prowadziła w konwersacji z znanym portalem Katarzyna Paciorkowska, prezes Akcji Katolickiej. Do magistratu wpłynęło również, zapowiadane wcześniej, pismo stowarzyszeń katolickich w sprawie przywrócenia krzyża na grafice bazyliki. Niestety będzie zawsze dyskusji na problem ewentualnych zmian na banerze.

W najszybszą sobotę reklama Karty Mieszkańca ma zostać zastąpiona świąteczną dekoracją budynku Urzędu Miasta. – Do 6 grudnia całe miasto ma żyć dokonane na wielka, co roku ozdabiamy również budynek magistratu. Decyzja o zdjęciu banera nie jest wtedy powiązana z pismem, które do nas wpłynęło w minionym etapie – wyjaśnia Michał Kujaczyński, rzecznik urzędu. Baner spotykał się na domu magistratu z kilku miesięcy.

Zobacz również Kołobrzeg Nieruchomości

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *